pl en
A A A

logo www.powodz.gov.pl

Ryzyko powodziowe? Czy możesz spać spokojnie?

Aktualności

Ankieta dotycząca świadomości zagrożenia powodzią mieszkańców Wrocławia

16 marca 2020 r.

person writing on brown wooden table near white ceramic mug

Czytaj dalej

Ponad 117 milionów złotych dla Odry

23 grudnia 2019 r.

Niebawem ruszy modernizacja 341 ostróg na Odrze. Roboty budowlane będą wykonane przy użyciu przyjaznych środowisku, naturalnych materiałów. Dzięki podpisanej dzisiaj umowie, na cele inwestycji trafi ponad 84 milionów złotych dofinansowania ze środków unijnych. Cała inwestycja będzie kosztowała ponad 117 mln zł. Jak powiedział Prezes Wód Polskich Przemysław Daca, inwestycja przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa powodziowego mieszkańców - pozwoli na bezpieczne prowadzenie akcji lodołamania i zapobiegania tym samym powodziom zatorowym.

Czytaj dalej

Konsultacje na Ziemi Kłodzkiej dobiegły końca

13 grudnia 2019 r.

Zakończyliśmy cykl spotkań z mieszkańcami i władzami samorządowymi na temat nowej koncepcji ochrony przeciwpowodziowej dla Ziemi Kłodzkiej. Ostatnie konsultacje odbyły się 12 grudnia w Kłodzku.

Czytaj dalej

Konsultacje Stop Powodzi! na Ziemi Kłodzkiej zbliżają się do półmetka.

26 listopada 2019 r.

Czytaj dalej

Ruszyły konsultacje społeczne Stop powodzi!

6 listopada 2019 r.

5 listopada w Dusznikach Zdroju rozpoczął się cykl spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami miasta oraz przedstawicielami władz samorządowych. Konsultacje dotyczą proponowanych przez Wody Polskie działań, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa powodziowego. To pierwsze z cyklu spotkań zaplanowanych w tym roku na Ziemi Kłodzkiej. Kolejne odbędą się jeszcze w listopadzie, w Szczytnej, Polanicy-Zdroju, Lądku-Zdroju i Stroniu Śląskim. Szczegóły dotyczące konsultacji, w tym proponowanych inwestycji, będą publikowane sukcesywnie w zakładce Stop powodzi! na stronie wroclaw.wody.gov.pl

Czytaj dalej
ZAPYTAJ EKSPERTA